Increase text size Decrease text size
ליצירת קשר: 09-9551973 |

סדנת אימאגו לזוגות

העניקו לזוגיות שלכם מתנה!
סדנת אימאגו לזוגות - דרך חדשה לאהבה

 סדנת אימאגו מתאימה לזוגות בכל שלבי החיים:

  • לזוגות טריים המעוניינים ללמוד איך לשמור על הקשר שזה עתה התחיל.
  • לזוגות צעירים, רגע לפני שהשגרה מאפילה על האהבה.
  • לזוגות ותיקים המבקשים לפתור קונפליקטים מתמשכים.
  • לזוגות עייפים שמטלות החיים, גידול הילדים ועול הפרנסה אינם מותירים להם אנרגיה לקשר.
  • לזוגות מתלבטים, הרוצים לבחון עוד הזדמנות: להיפרד או להמשיך בקשר?

אם אתם מאמינים שהשינוי אפשרי, ושחייכם יכולים להיות טובים ועשירים הרבה יותר, יחד ולחוד, הסדנה נועדה לכם!

בסדנת אימאגו לזוגות במכון שינוי תקבלו תובנות על חוסר האקראיות בבחירת בן הזוג, על תפקיד הזוגיות בריפוי כל אחד מבני הזוג ועל התהליך הנדרש כדי להיות אנשים שלמים יותר מבחינה רגשית ורוחנית. כלים לתקשורת זוגית המונעים תקיעוּת ומסייעים בהבנה חדשה על-אודות בן הזוג. אמצעים לשימוש בתסכול היומיומי כמפתח לצמיחה ולשינוי. דרכים ליצירת שותפות למסע התפתחותי של ריפוי הדדי. חידוש הרומנטיקה וההנאה מה"ביחד".

תלמדו להתבונן באופן חדש על דפוסי התגובה של שניכם, זה אל זו, ליצור דיאלוג אחר, להקשיב זה לזו ולהעמיק ביניכם את האינטימיות, לחזק את הביטחון והאמון בקשר הזוגי,להכיר את הילד הנמצא בכל אחד מכם, להתחבר מחדש לפוטנציאל הגלום בזוגיות.

הניסיון רב השנים בטיפול בזוגות שרכש צוות המטפלים במכון שינוי, והכשרה מיוחדת בשיטת אימאגו, חברו יחד לגיבוש סדנה מקצועית ביותר בתחומה.
סדנת אימאגו לזוגות במכון שינוי כוללת הרצאות, עבודה חווייתית, כתיבה אישית, הדגמה ותרגול של מיומנויות חדשות – הכול תוך שמירה על פרטיות מרבית.

חבל לחכות עד שהבעיות יעמיקו ויגזלו אנרגיה רבה. כבר עכשיו תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל בזוגיות שלכם וליהנות ממה שהסדנה מציעה לכם ולאלפי זוגות כמוכם.

 

הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם לסדנה הבאה!

הסדנה מתקיימת מדי חודש בסופי שבוע ובאמצע השבוע (מתאים גם לשומרי מסורת), בסביבה הכפרית ובאווירה הנעימה והאוהדת של המכון שבקיבוץ גליל-ים בהרצליה.
קבוצות המשך לבוגרי הסדנאות – אחת לחודש בשעות הערב.
ארגונים וקבוצות יכולים לפנות למכון שינוי ולהזמין סדנאות והשתלמויות, בשיטת אימאגו.

חשוב לציין כי הסדנא הינה לזוגות בלבד

 

 

לסדנאות נוספות נא לעקוב אחר הפרסומים (חדשות) בעמוד הבית של המכון
מפגשי הסדנא יום ה' בערב 19:15-22:30 (התכנסות, תחילת סדנא 19:30).

וימי שישי ושבת משעה 09:00 עד 18:00

 

 

הסדנא תתקיים ב"מכון שינוי" - קיבוץ גליל-ים, הרצליה בתאריכים הבאים: 

חמישי ב-26.5.2022 בין השעות 19:15-22:00 

שישי ה-27.5.2022 בין השעות 09:00 ל 18:00

שבת ה-28.5.2022 בין השעות 09:00 ל 18:00imago couple


סדנת המשך
לסדנת אימאגו לזוגות


זוגות רבים שמשתתפים בסדנא לזוגות של האימאגו יוצאים בתחושה של התרגשות והתפעמות מהתהליך שעברו בסדנא הזוגית. החוויה היא של חזרה לטעום " טעם של פעם "- חזרה לגעת בפוטנציאל הגדול של הזוגיות, כפי שנחווה בתחילת הדרך המשותפת.
המחויבות היומיומית לעבוד על היחסים, לעבוד על הבטחון בזוגיות ולהמשיך להשתמש בכלי הדיאלוג כשחשים תסכול ביחד- זו מיומנות שיש להמשיך ולתרגל אותה. סדנת ההמשך נועדה לזוגות שעברו את סדנת האימאגו וחפצים להמשיך ולתרגל את השימוש בכלי הדיאלוג שרכשו בסדנא. כלי הדיאלוג מאפשרים לשני בני הזוג להעמיק את ההבנה האחד את השני ואת התגובתיות ההדדית בקשר באופן חדש, כזה המאפשר לאינטימיות להמשיך ולהיבנות באופן תהליכי ורציף. תרגול של הדיאלוגים
מאפשר העמקה של הקשר הזוגי, בניית חמלה הדדית, תובנות על אופן התנהלותינו שלנו בקשר מול בן זוגנו, ויצירת תשתית לשינוי דפוסי ההתנהגות המקובעים, שהם בעצם דפוסים הישרדותיים ישנים שמפעילים אותנו באופן אוטומטי. סדנת ההמשך מאפשרת גם לתרגל נושאים חשובים כמו סליחה בזוגיות, התמודדות עם כעסים, התמודדות עם בגידה, וכו'.

תנו לעצמכם את ההזדמנות לטפח ביחד את הזוגיות המודעת, לתרגל הפיכת תסכול למקור צמיחה והתפתחות. לסדנאות המשך ישנה דרישה להתחייבות מראש ל-6 מפגשים של פעם בחודש.

סדנת ההמשך הקרובה תיפתח בקרוב ותתקיים בכל יום ראשון של תחילת חודש ועד סיום השנה בחודש בדצמבר, בין השעות 20:00-22:30 במכון שינוי שבקבוץ גליל-ים. מחירה 370 ₪ לזוג לערב.
בדבר פרטים והרשמה נא לפנות למזכירות המכון בטל' 09-9551973 .


קראו עוד על גישת אימאגו!

מנחות סדנת אימאגו במכון שינוי:
אורית אדמון שיפר, M.S.W
אוניברסיטת בר-אילן. מטפלת ומדריכה בכירה בטיפול משפחתי וזוגי במכון שינוי ומרצה ברחבי הארץ. הוכשרה במכון שינוי והשתלמה אצל פרופ' אנדולפי ברומא, אצל הדי ויומי שלייפר וכן אצל מאיה קולמן בניו יורק. חברת צוות ההוראה הבינלאומי של אימאגו. מומחית בשיטת אימאגו, ומעבירה סדנאות אימאגו לזוגות, להורים וילדים ולאנשי מקצוע. מומחית בטיפול בחרדות ובדיכאון. מומחית בגישור.
.
ליאורה גרינהאוס, M.S.W
אוניברסיטת מישיגן, ארה"ב. מטפלת ומדריכה בכירה בטיפול משפחתי וזוגי במכון שינוי ומרצה ברחבי הארץ. הוכשרה בארה"ב ובמכון שינוי והשתלמה אצל הדי ויומי שלייפר. חברת צוות ההוראה הבינלאומי של אימאגו. מומחית בשיטת אימאגו ומנחה קבוצות אימאגו לזוגות, להורים וילדים ולאנשי מקצוע. יו"ר "פורום אימאגו ישראל". מומחית בטיפול בהתמכרויות.

ד"ר נגה נברו בראיון על משברי גירושין - איך עוזרים לבני המשפחה לעבור את המשבר?
צור קשר
נשמח לחזור אליכם טלפונית, לענות על שאלות ולהוסיף כל מידע שיידרש.
 
מעוניינים להישאר מעודכנים?
אנחנו שומרים על פרטיותך